SUFIT NAPINANY ODMIENI KAŻDE WNĘTRZE!

Dlaczego sufity napinane są tak atrakcyjnym rozwiązaniem dla każdego wnętrza? Bo zawiera w sobie coś, czego wszyscy szukają: elegancję, nowoczesność i funkcjonalność. Wnętrza z sufitami napinanymi DPS to sposób na ożywienie każdego pomieszczenia. Liczne możliwości indywidualnego projektowania sufitów napinanych pozwalają na stworzenie indywidualnego rozwiązania, zgodnie z Twoją wizją i Twoimi oczekiwaniami. Nasze sufity można znaleźć w projektach komercyjnych, obiektach użyteczności publicznej oraz domach znanych osobistości oraz może to być sufit napinany w salonie każdego domu. Elegancki sufit napinany do stylowego hotelu, a może nowoczesny do klubu lub kina? Dla nas nie ma ograniczeń.

GDZIE SĄ STOSOWANE SUFITY DPS?

Sufity napinane to rozwiązanie, które sprawdziło się wszędzie, zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i prywatnych domach czy mieszkaniach. Montujemy je w biurach, sklepach, muzeach, kościołach, kinach, placówkach medycznych, centrach handlowych, salonach kosmetycznych, salach imprezowych i konferencyjnych, na basenach i studiach fitness oraz na lotniskach. W domu idealnie pasują do każdego pomieszczenia – salonu, sypialni, łazienki czy pokoju dziecięcego.

Folie DPS to połączenie wieloletniego doświadczenia, nowoczesnych technologii i specjalnego procesu produkcyjnego. Te trzy elementy pozwoliły na stworzenie rozwiązania, które ma wiele zalet, z których niektóre zasługują na szczególną uwagę:

Możliwość personalizacji – każdy sufit wykonany naszą technologią jest wyjątkowy. W palecie kolorów DPS dostępnych jest ponad 100 kolorów. Do naszych powłok wykorzystujemy również wydruki wielkoformatowe – wystarczy przesłać nam plik graficzny w wysokiej rozdzielczości.

Dowolny kształt – u nas sufit nie musi być płaski. Nasze powierzchnie i profile montażowe pozwalają na tworzenie szerokiej gamy kształtów trójwymiarowych i wielowarstwowych.

Lekka konstrukcja – Półprzezroczysta folia podświetlana taśmami LED to nowoczesna metoda oświetlania części lub całego pomieszczenia. Podświetlany sufit to idealna alternatywa dla tradycyjnych lamp.

Trwałość – Nasze sufity są odporne na wpływy zewnętrzne i nie wymagają dodatkowej konserwacji. Raz na kilka lat wystarczy wyczyścić sufit łagodnym detergentem i miękką szmatką.

Niska waga – Powłoka DPS waży poniżej 240g/m2, dzięki czemu nie obciąża sufitu.
Wodoodporność – sufity napinane chronią wnętrze przed zalaniem.

Akustyka – Sufit z mikroperforacjami w połączeniu z materiałem dźwiękochłonnym znacznie poprawia właściwości akustyczne wnętrza.

Izolacja termiczna – Powłoka PVC tworzy barierę ograniczającą zużycie energii cieplnej.

Przyjazność dla środowiska — wszystkie folie DPS nadają się w 100% do recyklingu.

Szybki i czysty montaż – sufit napinany DPS zmontujesz w zaledwie kilka godzin, a jego montaż nie zanieczyszcza wnętrza.

 

ZAMIEŃ SUFITY PODWIESZANE NA SUFITY NAPINANE DPS!

Sufity podwieszane znajdziemy w prawie każdym mieszkaniu oraz w większości pomieszczeń w miejscach publicznych. Coraz częściej użytkownicy rezygnują z tego staromodnego rozwiązania i wybierają sufity napinane . Możliwość zastosowania powłok według własnych pomysłów oraz szeroka gama kolorów i faktur powoduje, że klienci decydują się na ofertę na korzyść sufitów DPS. Możliwości aranżacji wnętrz naszymi powierzchniami są praktycznie nieograniczone. Produkujemy sufity napinane , które stały się symbolem nowoczesnej architektury i są cenione przez tysiące klientów. Odwiedź naszą galerię i zobacz jak nasza tektura wygląda jak na największym basenie w Europie lub zdobi podniebny sufit słynnych hoteli. Nasi monterzy projektują sufity 3D dla centrów handlowych i klubów muzycznych, natomiast sufity lustrzane DPS Mirror można znaleźć w salonach znanych projektantów mody. Do lokali użytkowych szczególnie polecamy nasze podświetlane sufity DPS Light, które stanowią nowy trend w projektowaniu obiektów komercyjnych na całym świecie. Sprawdź cennik na stronie dekodps.pl/cennik.html.

Poznaj naszą ofertę! Skorzystaj z formularza kontaktowego i umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem. Dopasujemy odpowiedni produkt do Twoich potrzeb i pomożemy na każdym etapie realizacji Twojego zamówienia. Jesteśmy dla Ciebie!

Article Categories:
Dom i wnętrze

Comments are closed.